Connecting

Kierownik Robót Budowlanych - Farmy Wiatrowe

Job title: Kierownik Robót Budowlanych - Farmy Wiatrowe
Contract Type: Permanent
Location: Kalisz, Poland
Industry:
Power ,
Salary: PLN13000 per month
Reference: BH-125853
Contact Name: Mateusz Wargin
Phone Number: +48 506 043 331
Job Published: 20 days ago

Job Description

Kierownik robót budowlanych - farmy wiatrowe

Miejsce pracy: delegacja na terenie Polski (jedna z lokalizacji: Mława, Kalisz, Biała-Podlaska, Świętokrzyskie)

Wynagrodzenie: 13 000 brutto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Dla naszego klienta, zagranicznego Generalnego Wykonawcy działającego prężnie w sektorze OZE poszukujemy aktualnie kierownika robót budowlanych na potrzeby konstrukcji farm wiatrowych.

Preferowani kandydaci oczekujący długofalowej współpracy i stabilnego zatrudnienia.

Obowiązki:

- nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót budowlanych,
- efektywne zarządzanie podległym zespołem i koordynacja podwykonawców
- realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów, nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
- monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji
- nadzór i koordynacja wszystkich robót na budowie

Wymagania:
- wykształcenie wyższe budowlane
- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjnej
- język angielski na poziomie w pełni komunikatywnym
- doświadczenie w wykonawstwie na stanowisku Kierownika Robót budowlanych przy budowach farm wiatrowych, linii energetycznych, fabryk, magazynów, bądź zbliżonych
- samodzielność w działaniu

Samochód służbowy, praca pięć dni w tygodniu, zakwaterowanie po stronie pracodawcy.

The spread of COVID-19 is affecting all of us. But as a global staffing company, NES would like to reassure our customers that we are fully operational across all our locations and are working closely with clients to ensure essential projects stay on track at this difficult time. For regular updates, please see our COVID-19 Support Hub.