Connecting

Kierownik robót sanitarnych

Job title: Kierownik robót sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-126100
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 9 days ago

Dla naszego Klienta - Generalnego Wykonawcy projektów przemysłowych i wodnych - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Kierowanie robotami oraz koordynacja i nadzór nad podwykonawcami instalacji sanitarnych, przy budowie sieci wodociągowej na terenie Warszawy
  • Analiza techniczna i ilościowa dokumentacji.
  • Kierowanie i nadzór nad prowadzonymi pracami.
  • Zarządzanie zespołem pracowników.
  • Budowa i kontrola harmonogramów.
  • Prowadzenie czynności odbiorowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji sanitarnych (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w prowadzeniu budowy sieci wodociągowej na poziomie kierownika budowy, kierownika robót lub wyższym (warunek konieczny)
  • Znajomość MS Office, AutoCad.
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie