Connecting

Asystentka Zarzadu

Job Title: Asystentka Zarzadu
Contract Type: Permanent
Location: Szczecin, Poland
Salary: Competitive
Start Date: 2018-02-13
Reference: 77626
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: February 13, 2018 10:46

Dla naszego klienta - wiodacej firmy budowlanej na Pomorzu Zachodnim poszukujemy osoby do pracy w centrum Szczecina na stanowisku Asystentki Zarzadu.

Opis stanowiska
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie Biura Zarzadu,
  • Wspieranie Czlonków Zarzadu w wykonywaniu codziennych obowiazków,
  • Przygotowywanie spotkan z udzialem Czlonków Zarzadu,
  • Odpowiedzialnosc za obieg dokumentów oraz nadzór nad plynnoscia ich przeplywu,
  • Planowanie, organizacja i rozliczanie podrózy sluzbowych Czlonków Zarzadu,
  • Obsluga skrzynki mailowej, obsluga centrali telefonicznej,
  • Redagowanie pism,
  • Wykonywanie dodatkowych zadan zleconych przez przelozonego.
Wymagania:
  • Wyksztalcenie wyzsze,
  • Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego i niemieckiego (wymagany poziom B2), dodatkowym atutem bedzie znajomosc jezyka rosyjskiego,
  • Dobra znajomosc obslugi komputera (Outlook, MS Office),
  • Umiejetnosc obslugi urzadzen biurowych,
  • Dyspozycyjnosc, elastycznosc,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokladnosc i rzetelnosc,
  • Wysoko rozwiniete zdolnosci interpersonalne,
  • Proaktywnosc i zaangazowanie,
  • Otwartosc na nowe wyzwania.
Oferujemy:
  • Stale zatrudnienie na pelny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Mozliwosc wykorzystywania i rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Wspólprace w gronie specjalistów w przyjaznej i kooperacyjnej atmosferze.