Connecting

Automation - PLC Programmer Lodz

Job Title: Automation - PLC Programmer Lodz
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: £1 per month
Start Date: 2018-02-19
Reference: 77912
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: February 19, 2018 14:12

Aktualnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy  produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowsko: Starszy  Automatyk (Programista PLC)
Lokalizacja: Łódź

Zadania:
  • Programowanie,  diagnostyka sterowników PLC oraz paneli operatorskich,
  • Analiza przyczyn awarii oraz wdrażanie planu ich eliminacji,
  • Uczestnictwo i prowadzenie projektów modernizacji technicznych maszyn produkcyjnych,
  • Udział w nowych uruchamianiu linii produkcyjnych,
  • Nadzorowanie linii produkcyjnych pod względem automatyki, zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń,
  • Projektowanie szaf sterowniczych i systemów sterowania,
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcyjny,
  • Uaktualnianie istniejącej i przygotowywanie nowej dokumentacji technicznej,
  • Wsparcie merytoryczne dla klienta/zmianowych techników UR.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Minimum 4 letnie doświadczenie na pododnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomosc  systemów automatyki przemysłowej – sterowników PLC, HMI, systemów wizyjnych, czujników, falowników, serwonapędów,
  • Znajomości rysunku technicznego i umiejętności czytania dokumentacji technicznej.
  • Gotowość do wyjazdów słuzbowych.

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia i elastyczny czas pracy ,
  • Kontakt z nowoczesnymi technologami,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji,
  • Pakiet świadczeń socjalnych – prywatne opieka medyczną, karta multisport, dofinansowania do posiłków.