Connecting

Brygadzista - instalacje sanitarne i mechaniczne

Job title: Brygadzista - instalacje sanitarne i mechaniczne
Contract Type: Permanent
Location: Berlin
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-131536
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: +48 223 078 865
Job Published: 13 days ago

Obecnie dla naszego Klienta, dużej firmy instalacyjnej szukamy chętnych osób do pracy w Niemczech:

Brygadzista – instalacje sanitarne i mechaniczne

Opis stanowiska:
  • Ścisła współpraca z kierownikiem robót w zakresie instalacyjnym, koordynowanie robót.
  • Odpowiedzialność za montaż instalacji sanitarnych i mechanicznych oraz naprawę i serwisowanie: wod.-kan., grzanie-chłód, tryskaczowe, hydrantowe, wentylacyjne.
  • Koordynowanie robót brygady monterów.
  • Kontrola zgodności wykonanych prac z dokumentacją techniczną.
  • Współpraca z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów.
  • Udział w procesie odbiorowym oraz rozruchach instalacji.
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż.

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne, zawodowe lub wyższe techniczne – budowlane.
  • Znajomość zagadnień związanych z montażem instalacji, technologią łączenia i montażu rurociągów i armatury
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań.
  • Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  • Bardzo dobra komunikacja z zespołem.
  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą.

Oferujemy:
  • Udział w ciekawym projekcie.
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet socjalny: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych oraz nauki języków obcych.
  • Niezbędne narzędzia pracy.