Connecting

Inspektor Nadzorów Jakosciowych (instalacje chlodnicze)

Job Title: Inspektor Nadzorów Jakosciowych (instalacje chlodnicze)
Contract Type: Contract
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-02-09
Reference: 77478
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: February 09, 2018 16:03

Nasz klient - Preznie rozwijajace sie w Polsce biuro inzynierskie doradztwa i nadzorów w sektorze budownictwa z siedziba w Warszawie poszukuje do wspólpracy w województwie mazowieckim (z delegacjami w obszarze centralnej i wschodniej Polski) - osoby do pelnienia nadzorów jakosciowych branzy instalacji i urzadzen chlodniczych dla znanej sieci supermarketów – 206 w Polsce.

Wymagania:

• Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczen,

• Doswiadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych (chlodniczych),

• Dyspozycyjnosc do wyjazdów na delegacje 2/3 razy w tygodniu ,

• Prowadzenie wlasnej dzialalnosci gospodarczej (wspólpraca na zasadzie B2B – nie jest to zajecie pelnoetatowe),

• Chec do nauki ( dot. wewnetrznej dokumentacji sieci sklepów),

• Prawo Jazdy Kat. B,

Oferujemy:

• wspólprace na zasadzie B2B,

• atrakcyjne zarobki oraz narzedzia adekwatne do pelnionej funkcji – wynagrodzenie zalezne od ilosci zlecen,

• mozliwosc rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doswiadczenia

• szkolenia.

Opis stanowiska:

• Przeprowadzanie kompleksowych nadzorów jakosciowych branzy instalacji i urzadzen chlodniczych,

• Weryfikacja dokumentacji wykonawczej,

• Praca z wewnetrznym zbiorem wymogów technicznych,

• Raportowanie przebiegu prac,

Get similar jobs like these by email

By submitting your details you agree to our T&C's