Connecting

Inżynier budowy

Job title: Inżynier budowy
Contract Type: Permanent
Location: Poznań
Industry:
Salary: PLN6000 per annum
Reference: BH-127854
Contact Name: Adrian Kraszewski
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 4 months ago

NES Global Talent, światowy leader na rynku rekrutacyjnym w branżach przemysłowych

Dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej –jednego z genralnych wykonawców na inwestycje GSMR poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. telekomunikacji

Miejsce pracy: województwo Pomorskie, Zachodniopomorskie, Śląskie

Zadania:

  • wykonywanie instalacji i konfiguracji systemów teletransmisyjnych (integracja, pomiary, testy)
  • instalacja okablowania strukturalnego, światłowodowego
  • wykonywanie dokumentacji powykonawczej
  • nadzór nad pracami techników oraz monterów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe telekomunikacyjne lub pokrewne
  • podstawowa wiedza z zakresu architektury sieci mobilnych, protokołu TCP/IP, sieci LAN/WAN
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, pozytywne myślenie
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • uprawnienia do pracy na wysokości

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę B2B
  • prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach
  • komputer służbowy
  • ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego

The spread of COVID-19 is affecting all of us. But as a global staffing company, NES would like to reassure our customers that we are fully operational across all our locations and are working closely with clients to ensure essential projects stay on track at this difficult time. For regular updates, please see our COVID-19 Support Hub.