Connecting

Inżynier Budowy

Job title: Inżynier Budowy
Contract Type: Permanent
Location: Świnoujście
Industry:
Salary: PLN6000 - PLN8000 per month
Reference: BH-129873
Contact Name: Marcin Bentkowski
Phone Number: +48 22 307 72 31
Job Published: about 1 month ago

Dla naszego klienta w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • koordynacja i nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót,
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia budowy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • mieszkanie; samochód; dodatki; pensja zasadznicza
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem

The spread of COVID-19 is affecting all of us. But as a global staffing company, NES would like to reassure our customers that we are fully operational across all our locations and are working closely with clients to ensure essential projects stay on track at this difficult time. For regular updates, please see our COVID-19 Support Hub.