Connecting

Inzynier Budowy ds. Technicznych

Job Title: Inzynier Budowy ds. Technicznych
Contract Type: Permanent
Location: Rawicz, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-02-21
Reference: 78059
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: February 21, 2018 15:41

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Budowy ds. Technicznych

Opis stanowiska:

  • Praca z dokumentacją i projektami technicznymi.
  • Współpraca z zewnętrznymi projektantami w zakresie weryfikacji dostarczanej dokumentacji zgodnie z wymogami kontraktowymi.
  • Weryfikacja przedmiarów i kosztorysów.
  • Sporządzanie kosztorysów budowlanych RMS.
  • Wsparcie Kierowników Budów w zakresie sporządzania zapytań ofertowych.
  • Bieżąca współpraca z Działem Technicznym i Kierownikami Robót Branżowych.
  • Bieżące raportowanie odnośnie postępów prac i koordynacji z harmonogramem.

Wymagania stanowiskowe:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, infrastruktura, energetyka).
  • 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku preferowane na projektach infrastrukturalnych.
  • Dobra znajomość programów do kosztorysowania, pakietu MS Office.
  • Znajomości przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie).

Oferta:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracy na pełen etat.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Pakiet socjalny.
  • Możliwość dalszego rozwoju oraz awansu w strukturze organizacji.