Connecting

Inzynier Budowy - jezyk angielski (kolej)

Job Title: Inzynier Budowy - jezyk angielski (kolej)
Contract Type: Contract
Location: Rawicz, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-02-20
Reference: 77964
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: February 20, 2018 12:46

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy budowlanej - poszukujemy Inżyniera Budowy do pracy przy infrastrukturze kolejowej z komunikatywnym jezykiem angielskim  do pracy w lokalizacji - Rawicz
Wymagania:
  • wykształcenia wyższego kierunkowego – budownictwo kolejowe lub drogowe,
  • uprawnienia w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych – mile widziane,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • samodzielności oraz inicjatywy,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania.
Opis stanowiska:
  • koordynację robót podwykonawców,
  • korespondencję z podwykonawcami,
  • przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • uczestnictwo w organizowaniu i koordynowaniu prac na budowie,
  • nadzór nad zapewnieniem warunków właściwej organizacji robót oraz spełniania wymogów obowiązujących przepisów w zakresie BHP i ochrony ppoż.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • benefity,
  • wsparcie, przyjazną atmosferę i pracę przy ciekawym projekcie.