Connecting

Inżynier budowy Niemcy

Job title: Inżynier budowy Niemcy
Contract Type: Permanent
Location: Polska Cerekiew
Industry:
Salary: PLN12000 - PLN13000 per annum
Reference: BH-131011
Contact Name: Adrian Kraszewski
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 19 days ago

NES Global Talent, światowy leader na rynku rekrutacyjnym w branży elektroenergetycznej dja jednego z dużych generalnych wykonawców

Inżynier Budowy Stacji Wysokiego Napięcia - Niemcy

Opis stanowiska:
 Udział przy prowadzeniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej WN
 Udział w opracowywaniu harmonogramów prac prowadzonych budów
 Prowadzenie dokumentacji budowy
 Koordynowanie prac ekip montażowych
 Ścisła współpraca z kierownikiem budowy
 Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe kierunkowe – elektryk/elektrotechnika
 Doświadczenie przy budowie stacji WN na podobnym lub zbliżonym stanowisku
 Gotowość do pracy w delegacji na terenie Niemiec
 Umiejętność szybkiego uczenia się
 Dobra organizacja pracy
 Znajomość pakietu Office (w szczególności MS Excel)
 Komunikatywny język Niemiecki

Oferujemy:
 Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży
 Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i warsztaty
 Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
 Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, sprzęt elektroniczny)
 Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna; ubezpieczenie grupowe; karta Multisport)
 Niekorporacyjną atmosferę pracy