Connecting

Inzynier ds. Rozliczen

Job Title: Inzynier ds. Rozliczen
Contract Type: Permanent
Location: Rawicz, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2017-12-11
Reference: 74895
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: February 07, 2018 12:32

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. Rozliczeń

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozliczeń kontraktu kolejowego.

  • Rozliczanie robót realizowanych przez podwykonawców.

  • Wykonywanie obmiarów robót.

  • Nadzór i koordynacja prac związanych z modernizacją linii kolejowej.

  • Kontrola materiałów.

  • Monitorowanie kosztów budowy.

  • Współpraca z kierownictwem kontraktu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, SAP).

  • Umiejętność kosztorysowania.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, pracy w zespole, komunikatywność.

Klient oferuje:

  • Ciekawą pracę przy dużym kontrakcie budolwanym.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.

  • Niezbędne narzędzia.

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy.