Connecting

Inżynier ds. wycen

Job title: Inżynier ds. wycen
Contract Type: Permanent
Location: Wrocław
Industry:
Salary: PLN6000 - PLN10000 per month
Reference: BH-130457
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: +48 223 078 865
Job Published: 24 days ago

Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca oferujący usługi z zakresu budownictwa infrastrukturalnego.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji projektowej /technicznej.
  • Sporządzanie przedmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej.
  • Przygotowywanie ofert, kalkulacja robót budowlanych, sporządzanie wycen w branży kolejowej.
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, aktywne nadzorowanie spływu ofert, analizowanie ofert.
  • Przygotowywanie harmonogramów.
  • Prowadzenie korespondencji z zamawiającym.
  • Kontrola terminów i kosztów prac budowlanych.
  • Analizowanie rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych.
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane.
  • Znajomość branży budowlanej.
  • Doświadczenie na stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów.
  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, Norma Pro.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu
Firma oferuje:

  • Udział w ciekawym projekcie.
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pakiet socjalny, prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport.
  • Niezbędne narzędzia pracy.