Connecting

Inżynier Jakości (Automotive)

Job Title: Inżynier Jakości (Automotive)
Contract Type: Permanent
Location: Wałbrzych, Poland
Industry:
Salary: €2000 - €3000 per month
Start Date: 2018-02-12
Reference: 77539
Contact Name: Bartlomiej Kulesza
Contact Email: bartlomiej.kulesza@nesgt.com
Job Published: February 12, 2018 10:12

Aktualnie dla naszego klienta -międzynarodowego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości
Miejsce pracy: Wałbrzych

Zakres obowiązków:
  • Definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu
  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów, przedstawienie raportu 8D do klienta
  • Przeprowadzanie analiz stabilności, powtarzalności i odtwarzalności dla systemów pomiarowych
  • Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2)
  • Przeprowadzanie audytów procesu VDA 6.3 oraz systemu jakości
  • Tworzenie standardów jakości
  • Wspieranie analiz PFMEA
  • Wsparcie jakościowe dla produkcji

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym – preferowany przemysł motoryzacyjny
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (preferowana znajomość ISO/TS 16949)
  • Znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA
  • Definiowanie i kontrolowanie wskaźników jakościowych
  • Znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Kartę Multisport
  • Udział w ciekawych projektach