Connecting

Inzynier Procesu

Job Title: Inzynier Procesu
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: £1 per month
Start Date: 2018-03-07
Reference: 77911
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: February 19, 2018 14:07

Aktualnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy  produkcyjnejz branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Procesu (Automotive)
Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
  • Zarządzanie ciągłością i prawidłowym przebiegiem procesu produkcji seryjnej,
  • Tworzenie i wdrażanie procedur operacyjnych zgodnie ze standardami TS 16949, IATF oraz specyficznymi wymaganiami klientów,
  • Wdrażanie usprawnień i optymalizacja procesu produkcyjnego, wprowadzanie zmian inżynierskich (PIP), ocenia ich efektywności,
  • Aktywny udział w tworzeniu kalkulacji cenowych,
  • Nadzorowanie nad  procesami uruchamiania nowych linii produkcyjnych ,
  • Aktualizowanie i wprowadzanie dokumentacji technologicznej ,
  • Szkolenie operatorów w zakresie technologii produkcji.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (pożądane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektronika, Zarządzanie Produkcją),
  • Min. 3 lata doświadczenia jako Inżynier Procesu w firmie z branży automotive,
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny),
  • Znajomość Lean Manufacturing, Six Sigma, FMEA,  ISO/TS 16949,
  • Dobra znajomość statystyki inżynierskiej (MSA, SPC),
  • Komunikatywność  i gotowość do pracy w zespole,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa, kreatywność, samodzielność i zdolność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych,
  • Pakiet świadczeń socjalnych.