Connecting

Office Manager

Job Title: Office Manager
Contract Type: Permanent
Location: Wrocław, Poland
Industry:
Salary: €1200 - €1450 per month
Start Date: 2018-02-13
Reference: 77391
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: February 13, 2018 12:09

Dla naszego klienta - wiodącego inwestora w sektorze energii odnawialnej  poszukujemy osoby do pracy we Wrocławiu na stanowisku Office Manager.

Opis stanowiska
  • Organizowanie i koordynowanie działań administracyjnych,
  • Ewidencja, katalogowanie, archiwizacja dokumentacji,
  • Ścisła współpraca z Prezesem Zarządu i Kierownikami Działów,
  • Organizowanie i koordynowanie spotkań biznesowych, szkoleń i uroczystości firmowych,
  • Protokołowanie przebiegu posiedzeń Zarządu PL/DE,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i kontrahentami,
  • Tłumaczenia dokumentów administracyjno-prawnych oraz bieżące tłumaczenia na potrzeby spółki (język niemiecki),
  • Rekrutacja i formalności związane z zatrudnieniem nowych pracowników oraz aktualizacja dokumentacji kadrowej,
  • Zarządzanie działaniami marketingowymi (strona internetowa, działania PR w Polsce).
 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (sprawdzane podczas rozmowy rekrutacyjnej),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i innych,
  • Komunikatywność i rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Miła aparycja.
 Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub zlecenie,
  • Wynagrodzenie w przedziale 5 000 – 6 000 PLN brutto + premie,
  • Elastyczny czas pracy (08.00 – 16.00 lub 09.00 – 17.00),
  • Możliwość wykorzystywania i rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole pracowników.