Connecting

Kierownik Kontraktu

Job Title: Kierownik Kontraktu
Contract Type: Permanent
Location: Wrocław, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-02-09
Reference: 77458
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: February 09, 2018 12:57

Nasz klient - Generalny Wykonawca branzy sanitarnej i elektrycznej - lider w branzy prowadzacy obecnie projekty na terenie calej Polski - poszukuje Kierownika Kontraktu do pracy w lokalizacji - dolnoslaskie - Wroclaw.

Oferujemy:

• prace w stabilnej i rozwijajacej sie Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• atrakcyjne zarobki oraz narzedzia adekwatne do pelnionej funkcji,

• mozliwosc rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doswiadczenia w zakresie nowoczesnych technologii i instalacji,

• szkolenia.

Opis stanowiska:

• realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budzetem,

• ofertowanie prac budowlanych, poszukiwanie podwykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z podwykonawcami,

• raportowanie przebiegu procesu budowlanego.

Wymagania:

• kilkuletnie doswiadczenie na stanowisku Kierownika Kontraktu w firmie branzowej,

• doswiadczenie na stanowisku Kierownika Robót Sanitarnych,

• doswiadczenie w realizacji projektów o wartosci okolo kilku milionów w zakresie instalacji HVAC.