Connecting

Kierownik Kontraktu

Job Title: Kierownik Kontraktu
Contract Type: Permanent
Location: Gdańsk, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-03-14
Reference: 79278
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: March 14, 2018 15:03

Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy instalacji sanitarnych - poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Kontraktu – lokalizacja: Gdańsk (region Pomorze)

Opis stanowiska:
  • realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budzetem,
  • ofertowanie prac budowlanych, poszukiwanie podwykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z podwykonawcami,
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Kontraktu w firmie branżowej,
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót Sanitarnych,
  • doświadczenie w realizacji projektów o wartości około kilku milionów w zakresie instalacji HVAC.

Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów, interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego.