Kierownik Kontraktu/Kierownik Budowy/Kierownik Robót – linie tramwajowe

Job Title: Kierownik Kontraktu/Kierownik Budowy/Kierownik Robót – linie tramwajowe
Contract Type: Permanent
Location: Kujawsko-Pomorskie, Poland
Industry:
Salary: £10000 - £20000 per month
Start Date: 2018-09-06
Reference: 71370
Contact Name: Marcin Bentkowski
Contact Email: marcin.bentkowski@nesgt.com
Job Published: February 08, 2018 11:33

Job Description

Kierownik Kontraktu/Kierownik Budowy/Kierownik Robót
Modernizacje/Przebudowy Dróg - Polska Północna

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za przygotowanie i realizację budżetu budowy
  • zarządzanie i administrowanie sprawami związanymi z Kontraktem;
  • udział w naradach tygodniowych oraz miesięcznych;
  • negocjowanie i nadzorowanie realizacji umów z podwykonawcami
  • redagowanie roszczeń i aktualizacja korespondencji dotyczącej roszczeń;
  • współpraca z Zamawiającym i Inżynierem Kontraktu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych związanych z budową/przebudową;
  • sprawna obsługa komputera oraz znajomość programów: Excel, Word obowiązkowa;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracy w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji językowych, zawodowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań;
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów;
  • niezbędne narzędzia pracy.