Connecting

Kierownik Narzedziowni

Job Title: Kierownik Narzedziowni
Contract Type: Permanent
Location: Tychy, Poland
Industry:
Salary: £1 per month
Start Date: 2018-02-23
Reference: 78211
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: February 23, 2018 14:26

Aktualnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy  produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Narzędziowni
Miejsce pracy: Górny Śląsk

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie i koordynacja działań narzędziowni
  • Zarządzanie podległym zespołem w dziale narzędziowni
  • Utrzymywanie najwyższej jakości i terminowości wykonywanych prac
  • Zapewnienie dostępności i właściwego stanu technicznego oprzyrządowania produkcyjnego
  • Dbałość o właściwy stan techniczny maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu narzędziowni;
  • Nadzór nad prowadzeniem, aktualizacją dokumentacją techniczną narzędzi
  • Określanie potrzeb materiałów pomocniczych oraz części zamiennych do utrzymania ruchu narzędzi
  • Wprowadzanie rozwiązań organizacyjno - technicznych mających na celu poprawę stanu technicznego narzędzi i wyeliminowania strat,

Wymagania i kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane mechaniczne lub pokrewne);
  • Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu narzędziownią lub warsztatem obróbki mechanicznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym motywowaniu i budowaniu zaangażowania;
  • Wiedza w zakresie techniki i konstrukcji narzędzi, zarządzania jakością, planowania produkcji oraz jej kontroli.
  • Umiejętności analityczne i planistyczne w zróżnicowanej produkcji jednostkowej;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań
  • Możliwość szkoleń i awansu zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Niezbędne narzędzia pracy