Connecting

Kierownik Robót Budowlanych (hale przemysłowe)

Job title: Kierownik Robót Budowlanych (hale przemysłowe)
Contract Type: Permanent
Location: Łódź
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-127776
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: +48 223 078 865
Job Published: 2 months ago

Job Description

Kierownik Robót Budowlanych
(hale przemysłowe)

Zakres obowiązków
  • Stały nadzór nad procesem realizacji robót budowlanych, koordynacja i podział prac.
  • Uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców.
  • Monitoring kosztów budowy, rozliczanie dostawców, usługodawców i podwykonawców.
  • Prowadzenie dziennika budowy, nadzór nad dokumentacją.
  • Współpraca z Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego.
  • Odpowiedzialność za stan BHP na placu budowy.
  • Raportowanie postępu robót.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane.
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Kilkuletnie doświadczenie przy budowie hal produkcyjno-magazynowych, logistycznych.
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót.
  • Biegłej obsługi komputera (MS Project, MS Office).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, komunikatywność.
  • Mobilność i dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B).
Oferujemy
  • Ciekawą pracę przy dużych inwestycjach przemysłowych.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość pracy na zasadzie B2B.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

The spread of COVID-19 is affecting all of us. But as a global staffing company, NES would like to reassure our customers that we are fully operational across all our locations and are working closely with clients to ensure essential projects stay on track at this difficult time. For regular updates, please see our COVID-19 Support Hub.