Connecting

Kierownik Robót Elektrycznych

Job Title: Kierownik Robót Elektrycznych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: €2300 - €2500 per month
Start Date: 2018-03-14
Reference: 79318
Contact Name: Jan Iskrzycki
Contact Email: jan.iskrzycki@nesgt.com
Job Published: March 15, 2018 10:22

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Polska dla firmy instalacyjnej specjalizującej się w iunstalcjach ME w budownictwie kubaturowym i przemysłowym prowadzi rekrutacje na stanowisko:

Opis stanowiska
  • kontrola jakości, bezpieczeństwa i zaawansowania robót instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki
  • nadzór nad podwykonawcami,
  • planowanie prac i optymalne wykorzystanie sprzętu oraz zaplecza budowy
  • przygotowywanie niezbędnych raportów,
  • weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót oraz kosztorysów i przedmiarów robót,
  • kontrola terminowości wykonania prac

Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji elektrycznych, automatyki,
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu programów MS OFFICE, Autocad,
  • solidność i zaangażowanie w pracy,
  • umiejętność kierowania i nadzorowania zespołu pracowników.
  • mile widziana znajomość programów Eplan, WSCAD,
  • mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • mile widziana znajomość systemów automatyki HVAC
Klient oferuje
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • udział w ciekawych projektach
  • pakiety świadczeń socjalnych
  • przyjazną atmosferę pracy