Connecting

Kierownik Robót Sanitarnych

Job Title: Kierownik Robót Sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-03-13
Reference: 79141
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: March 13, 2018 09:17

Dla naszego klienta - wiodącego dewelopera na warszawskim rynku mieszkaniowym poszukujemy do nowo powstającego zespołu osoby na stanowisko: Kierownik Robót Sanitarnych – lokalizacja: Warszawa

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - Inżynieria Środowiska,
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych,
  • Doświadczenie na w kierowaniu robotami branży sanitarnej – ok. 5 lat (budownictwo mieszkaniowe),
  • Znajomość Prawa Budowlanego i przepisów BHP,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word, MS Project i AutoCad,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Odpowiedzialność,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad procesem wykonania instalacji sanitarnych wraz z robotami towarzyszącymi,
  • Współpraca z projektantami oraz innymi działami firmy,
  • Kontrola nad dokumentacją techniczną,
  • Kontrola budżetu.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów, interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego.