Connecting

Kierownik Robót Sanitarnych

Job Title: Kierownik Robót Sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Gdańsk, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-03-14
Reference: 79276
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: March 14, 2018 14:38

Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy instalacji sanitarnych - poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Robót Sanitarnych – lokalizacja: Gdańsk (region Pomorze)

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: inżynieria środowiska,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji sanitarnych,
  • Doświadczenie w bezpośrednim wykonawstwie projektów sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, etc),
  • Znajomość MS Office, AutoCad.
Zakres obowiązków:
  • Analiza techniczna i ilościowa dokumentacji,
  • Kierowanie i nadzór prowadzonych prac,
  • Zarządzanie zespołem pracowników,
  • Budowa i kontrola harmonogramów,
  • Prowadzenie czynności odbiorowych.

Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów, interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego.