Connecting

Kierownik Robót SRK

Job Title: Kierownik Robót SRK
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: USD3000 - USD5000 per month
Start Date: 2018-03-16
Reference: 79387
Contact Name: Jan Iskrzycki
Contact Email: jan.iskrzycki@nesgt.com
Job Published: March 16, 2018 08:45

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Polska dla firmy technologicznej  -  lidera automatyki kolejowej prowadzi rekrutację na stanowisko stanowisko: Kierownik Robót SRK

 Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót (zgodnie z projektem, specyfikacją  techniczną oraz sztuką budowlaną),
  • współpraca z Kierownikiem Projektu, Inżynierem Budowy oraz Działem Zakupów,
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac,
  • prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (transport w specjalności sterowanie ruchem w transporcie, sterowanie ruchem lub zabezpieczenie ruchu pociągów, elektrotechnika),
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi srk (w zakresie urządzeń zabezpieczenia  i sterowania ruchem kolejowym lub w  zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych),
  • udokumentowane doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi,
  • znajomość systemów srk stosowanych na sieci PKP PLK S.A.,
  • dyspozycyjność i mobilność do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę z najnowocześniejszymi światowymi technologiami automatyki kolejowej,
  • szkolenia zawodowe oraz możliwość uzupełnienia lub zdobywania nowych uprawnień zawodowych,
  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon itp.),
  • atrakcyjny system wynagradzania oraz szeroki pakiet socjalny.
  • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),