Connecting

Kierownik Wydzialu Mechanicznego

Job Title: Kierownik Wydzialu Mechanicznego
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: £1 per annum
Start Date: 2018-05-01
Reference: 78523
Contact Name: Mateusz Buczak
Contact Email: Mateusz.buczak@nesgt.com
Job Published: March 01, 2018 13:08

Dla mniędzynarodowej firmy, która jest dostawcą kompleksowego rozwiązań z zakresu utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych w branży energetycznej, chemicznej oraz petrochemicznej, poszukujemy:

Leadera ds Mechaniki

ZADANIA:
  • Poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży usług przedsiębiorstwa w przemyśle rafineryjnym i petrochemicznym, chemicznym, farmaceutycznym, papierniczym, cementowym, energetycznym
    • Utrzymywanie partnerskich  relacji z obecnymi klientem, oraz nawiązywanie długofalowych relacji z nowymi klientami
  • Aktywne uczestnictwo w działaniach przetargowych, przygotowywanie kompletnych ofert w zakresie prac mechanicznych
  • Przygotowanie, nadzorowanie oraz prowadzenie projektów budowlano-montażowych w przemyśle  w zakresie:
  • Udział w budowaniu wydziału mechanicznego
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu nadzorowanego wydziału
    • Optymalizacja kosztów prowadzonych projektów, ocena ryzyka na każdym etapie projektu
    • Tworzenie oraz weryfikowanie budżetu prowadzonych projektów
    • Prowadzenie dokumentacji projektowej i poprojektowej
    • Alokacja i zarządzanie zespołami wykonawczymi
    • Monitorowanie podstawowych KPI realizowanych robót
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne w specjalizacji mechanicznej
  • Umiejętność oceny ryzyka, podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze prowadzenia projektów w branży mechanicznej/ projektów interdyscyplinarnych, w tym :
    • minimum 4 lata doświadczenia związanego z realizowaniem projektów instalacyjnych branży mechanicznej w przemyśle
    • minimum 2 lata doświadczenia w roli kierownika zarządzającego zespołami wykonawczymi, inżynieryjnymi
    • minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu kilku projektów instalacyjnych równocześnie
  • Bardzo dobra znajomość rynku, w tym w szczególności jednej z branż (rafineryjnym petrochemicznym, chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym, papierniczym, cementowym, energetycznym)
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz nadzorowaniu budżetu projektów instalacyjnych
  • Doświadczenie w procesie ofertowania (tworzenie wycen, kosztorysów, budżetów)
  • Umiejętność zarządzania zespołami wykonawczymi – własnymi i podwykonawcami
  • Znajomość MS Project, Auto Cad, Norma
  • Gotowość do pracy w delegacjach (ok. 50% czasu pracy w delegacji, 50% czasu pracy w biurze w Warszawie
  • Orientacja na cel
  • Umiejętność pracy pod presją terminów i budżetów
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami (PRINCE 2,  PMI ) będzie atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku w firmie  zajmującej pozycję jednego z europejskich liderów usług utrzymania ruchu.
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach
  • Uczestnictwo w szkoleniach i kursach poszerzających wiedzę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych
  • Umowę o pracę
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami