Connecting

Kierownik Zespołu Ofertowania I Marketingu

Job title: Kierownik Zespołu Ofertowania I Marketingu
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-128057
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 7 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla Naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się organizacji z zakresu Budownictwa i Infrastruktury, poszukujemy obecnie:

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie działań mających na celu pozyskanie nowych kontraktów i dbanie o wizerunek firmy, w tym:

  • monitoring rynku, w tym ogłoszeń przetargowych, zbieranie informacji o klientach,
  • kompleksową analizę zapytań ofertowych, ogłoszeń przetargowych, dokumentacji, warunków kontraktowych w obszarze zamówień na usługi projektowe i doradcze,
  • przygotowywanie ofert handlowych i komercyjnych w języku polskim i angielskim,
  • składanie ofert w przetargach publicznych,
  • działania marketingowe i promocyjne,
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych i reklamowych firmy,

WYMAGANIA

  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy przy tworzeniu i składaniu ofert w przetargach publicznych, w firmach projektowych lub konsultingowych budowlanych lub wykonawczych
  • bardzo dobra znajomość Prawa Zamówień Publicznych – w zakresie budownictwa,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność analityczne,
  • skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na stanowisku kierowniczym w rozwijającej się organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B oraz pakiet benefitów

Zainteresowany osoby bardzo proszę o przesyłanie CV wraz z klauzulą RODO. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.