Connecting

Kontroler Kosztów

Job Title: Kontroler Kosztów
Contract Type: Permanent
Location: Białystok, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2017-11-30
Reference: 74578
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: January 02, 2018 11:40

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy budowlanej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Kontroli Kosztów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (inżynierskie/ekonomiczne).

  • Doświadczenie w rozliczaniu i administrowaniu kontraktami budowlanymi.

  • Znajomość prawa budowlanego, cywilnego, zamówień publicznych mile widziana.

  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Zadania:

  • Kontrola kosztów związanych z realizacją budowy.

  • Analiza przebiegu realizacji kontraktu pod kątem ekonomiczno-finansowym.

  • Przygotowanie PŚP dla podwykonawców.

  • Kontrola umów, faktur i wszelkich zobowiązań pod względem formalno-rachunkowym.

  • Prowadzenie ewidencji kosztów i przychodów kontraktu.

  • Sporządzanie miesięcznych raportów dotyczących kontraktu oraz sytuacji ekonomicznej Podwykonawców.

  • Przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia budowy.

  • Współpraca z innymi działami, w szczególności z działami księgowości, finansów oraz kontraktowym.

Klient oferuje:

  • Współpracę z dużą firmą budowlaną z długoletnią tradycją.

  • Praca przy kontrakcie budowlanym – budowa drogi ekspresowej.

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Opieka medyczna, niezbędne narzędzia pracy.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.