Connecting

Księgowy

Job title: Księgowy
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa
Industry:
Salary: PLN6000 - PLN10000 per month
Reference: BH-127850
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 14 days ago

Dla dużej, europejskiej firmy budowlanej, zajmującej się generalnym wykonawstwem obiektów komercyjnych oraz infrastrukturalnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

KSIĘGOWY / A
Miejsce pracy: Warszawa (centrum)

Zakres zadań:
  • Księgowanie wycięgów bankowych, faktur zakupu i sprzedaży, kasy i innych dokumentów księgowych.
  • Wystawianie faktur sprzedaży.
  • Współpraca z głównym księgowym
  • Przygotowywanie przelewów bankowych.
  • Kontrola stanu należnosci i zobowiązań.
  • Rozliczanie nadwyżek i niedoborów.
  • Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami.
  • Zamykanie miesiąca, kwartału.
  • Pomoc w administrowaniu płacami.
  • Obsługa administracyjna biura.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość).
  • 4-5 –letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy dla firmy z branży budowlanej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w pracy w programie Navision
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Oferta:
  • Pracę dla dużej, europejskiej organizacji
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat.
  • Opieka medyczna, niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, stanowisko z perspektywami rozwoju.

Zainteresowany osoby bardzo proszę o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą RODO.