Connecting

Mechanical Designer

Job Title: Mechanical Designer
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: £1 per month
Start Date: 2018-02-19
Reference: 77909
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: February 19, 2018 14:04

Aktualnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy  produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowsko: Konstruktor Mechanik
Lokalizacja: Łódź

 Zakres obowiązków:
  • Projektowanie, modelowanie 3D maszyn, stanowisk produkcyjnych i montażowych, podzespołów i elementów mechanicznych (SolidWorks),
  • Tworzenie, uaktualnianie i nadzorowanie dokumentacji technicznej i technologicznej (rysunki 2D, schematy pneumatyczne),
  • Tworzenie instrukcji obiektowych i dokumentacji techniczno-ruchowej DTR,
  • Analiza zgodności projektowanych urządzeń pod kątem dyrektywy maszynowej oraz norm bezpieczeństwa, analiza ryzyka,
  • Tworzenie list zakupowych BoM, rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych,
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących rozwiązaniach,
  • Zlecanie wykonania projektów do podwykonawców – nadzór nad wykonaniem, kontrola kosztów i jakości wykonanie
  • Tworzenie dokumentacji prowadzonych projektów,
  • Współpraca z pozostałymi działami, zaangażowanymi w realizację projektów.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne),
  • Bardzo dobra znajomość środowiska CAD SolidWorks,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną kominikację ,
  • Doświadczenie w bezpośredniem współpracy z klientem,
  • Umiejętność projektowania 3D i dbania o jakość danych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Efektywne funkcjonowanie jako członek zespołów projektowych lub zadaniowych,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielnej realizacji projektów mechanicznych,
  • Samodzielność, systematyczność, kreatywność.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju,
  • udział w procesie podejmowania decyzji,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w dziedzinie nowoczesnych technologii dla przemysłu