Connecting

Production Planner

Job Title: Production Planner
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: £1 per month
Start Date: 2018-04-02
Reference: 76834
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: January 30, 2018 12:28

Aktualnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy  produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Planista Produkcji
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • Opracowywanie planów produkcji (krótko oraz długoterminowej)
  • Raportowanie realizacji planów produkcyjnych
  • Monitorowanie poziomu zmienności planu, podejmowanie akcji w celu złagodzenia ich skutków
  • Stała współpraca z klinetem
  • Analiza prognoz produkcyjnych oraz ocena bieżących mocy produkcyjnych zakładu
  • Opracowywanie raportów i analiz produkcji
  • Udział w weryfikacji stanów magazynowych materiałów oraz planowanych zakupów
  • Udział w ocenie zyskowności i rentowności produktu (dostarczanie danych)
  • Zapewnienie terminowości i zgodności realizacji zamówień
  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w planowaniu przeglądów i przestojów

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (codzienna komunikacja)
  • Bardzo dobra znajomosć proframu Excel
  • Doświadczenie w planowaniu produkcji minimum 2-3 lata
  • Doświadczenie w produkcji seryjnej jest mocnym dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy z klientem

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów