Connecting

Projektant Instalacji Sanitarnych

Job Title: Projektant Instalacji Sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Wrocław, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-01-24
Reference: 76525
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: January 24, 2018 14:13

Dla naszego klienta - firmy, która specjalizuje się w projektowaniu, wykonawstwie, oraz konserwacji systemów ochrony przeciwpożarowej poszukujemy osoby na stanowisko:
Projektant instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Psary (k. Wrocławia)

Opis stanowiska:
  • projektowanie instalacji sanitarnych,
  • sporządzanie kompletnej dokumentacji projektowej wykonawczej i powykonawczej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii środowiska,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad (mile widziany REVIT) i pakietu MS Office,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kategorii B.
 Mile widziane:
  • doświadczenie przy projektowaniu stałych urządzeń gaśniczych.
Oferujemy:
  • umowę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę przy realizacji prestiżowych projektów,
  • pracę w młodym zespole, w dynamicznej firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku,
  • klient zapewnia wdrożenie oraz niezbędne szkolenie specjalistyczne.