Connecting

Inżynier ds. Jakości Dostawców

Job Title: Inżynier ds. Jakości Dostawców
Contract Type: Permanent
Location: Wrocław, Poland
Industry:
Salary: €2000 - €3000 per month
Start Date: 2018-02-12
Reference: 77540
Contact Name: Bartlomiej Kulesza
Contact Email: bartlomiej.kulesza@nesgt.com
Job Published: February 12, 2018 10:36

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Zapewnienia Jakości Dostawców
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • Rozwijanie kontaktów z dostawcami celem poszukiwania lepszych rozwiązań jakościowych i kosztowych w zakresie zamawianych komponentów;
  • Poszukiwanie nowych dostawców w celu optymalizacji procesów zaopatrzeniowych;
  • Zarządzanie bazą dostawców, ich wstępna certyfikacja oraz klasyfikacja;
  • Współpraca z innymi działami firmy celem wdrażania nowych rozwiązań technologicznych;
  • Przeprowadzanie audytów jakości u dostawców;
  • Utrzymywanie dobrego wizerunku firmy oraz relacji z dostawcami podczas wizyt bezpośrednich;
  • Uczestnictwo w stałym doskonaleniu procesu Supply Chain.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym – preferowany przemysł motoryzacyjny;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (preferowana znajomość ISO/TS 16949);
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy zespołowej;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenia grupowe;
  • Kartę Multisport;
  • Udział w ciekawych projektach.