Connecting

R&D Engineer

Job Title: R&D Engineer
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: £1 per month
Start Date: 2018-02-19
Reference: 77907
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: February 19, 2018 13:51

Aktualnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Inżynier R&D
Lokalizacja: Łódź

Zakres Obowiązków:
  • Realizacja projektów badawczo-rozwojowych zgodnie z założonym harmonogramem,
  • Przygotowywanie raportów,  dokumentacji technicznej (również w języku angielskim),
  • Organizowanie, planowanie i projektowanie testów,
  • Proponowanie i opracowanie innowacyjnych rozwiązań technicznych na podstawie zidentyfikowanych potrzeb klienta,
  • Pogłębianie wiedzy z zakresu nowych technologii związanych z produktem i/lub procesem,
  • Nadzór nad zmianami inżynierskimi,
  • Współpraca z klientami,
  • Rozwiązywanie problemów inżynierskich/jakościowych związanych z wdrożeniem wyrobu do produkcji.

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (mechaniczne),
  • Doświadczenie w konstruowaniu maszyn i urządzeń,
  • Umiejętność analizowania budowy i zasady działania maszyn i urządzeń maszyn, linii technologicznych, w których te maszyny i urządzenia są zainstalowane,
  • Umiejętność obsługi oprogramowania do projektowania 2D i 3D,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Wysokie zdolności analityczne oraz komunikacyjne.

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych,
  • Pakiet świadczeń socjalnych.