Connecting

Robotics-Automation Engineer Lodz

Job Title: Robotics-Automation Engineer Lodz
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: £1 per month
Start Date: 2018-02-19
Reference: 77914
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: February 19, 2018 14:19

Aktualnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy  produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowsko: Inżynier Robotyk-Automatyk
Lokalizacja: Łódź

Zadania:
  • Uruchamianie i optymalizowanie systemów automatyki,
  • Programowanie, diagnozowanie, korygowanie ustawienia robotów przemysłowych,
  • Instalowanie oraz uruchamianie na stanowisku pracy nowych urządzenia automatyki przemysłowej,
  • Utrzymywanie w pełnej sprawności robotów i urządzeń automatycznego sterowania,
  • Analizowanie awarii robotów i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Wsparcie techniczne (zarówno użytkowników końcówkowych jak i integratorów),
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Szkolenie i doradztwo w zakresie technicznym.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: automatyka, robotyka),
  • Doświadczenie w obszarze automatyki przemysłowej – minimum 4 lata,
  • Doświadczenie obszarze robotyki – minimum 3 zrealizowane projekty,
  • Znajomość oprogramowania robotów: ABB, Kuka, Mitsubishi,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego ,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytanie schematów elektrycznych,
  • Samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • Zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia i elastyczny czas pracy ,
  • Kontakt z nowoczesnymi technologami,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o międzynarodowym zasięgu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji,
  • Pakiet świadczeń socjalnych – prywatne opieka medyczną, karta multisport, dofinansowania do posiłków.