Connecting

Specjalista ds. certyfikacji TSI

Job title: Specjalista ds. certyfikacji TSI
Contract Type: Permanent
Location: Tychy
Industry:
Salary: PLN8000 - PLN12000 per month
Reference: BH-128889
Contact Name: Wojciech Kowaluk
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: 22 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla Naszego Klienta, jednego z liderów generalnego wykonawstaw z zakresu Budownictwa i Infrastruktury, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Goczałkowice-Zdrój

Zakres obowiązków:
  • koordynacja dokumentacji dotyczącej certyfikacji TSI na potrzeby kontraktu kolejowego,
  • sprawdzanie zgodności projektu z dyrektywami unijnymi,
  • prowadzenie uzgodnień projektowych,
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
  • kontakt z urzędami oraz instytucjami certyfikującymi

Wymagania:
  • wykształcenia wyższego w specjalności drogi kolejowe, drogi torowe lub drogi szynowe,
  • podstawowej wiedzy z zakresu certyfikacji TSI,
  • mile widziane doświadczenie związane z certyfikacją TSI,
  • rzetelności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą kolejową.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (do 20% wynagrodzenia rocznego)
  • dodatek mieszkaniowy 1100zł netto (dla osób spoza terenu lokalizacji pracy)
  • pakiet benefitów - Medicover, ubezpieczenie na życie
  • możliwość dalszego rozwoju w firmie będącej liderem na rynku