Connecting

Specjalista ds kadr i płac

Job title: Specjalista ds kadr i płac
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa
Industry:
Salary: PLN7500 per annum
Reference: BH-130094
Contact Name: Adrian Kraszewski
Phone Number: +48 222 922 620
Job Published: about 1 month ago

NES Global Talent światowy leader na rynku rekrutacyjnym w branżach przemysłowych specjalizujący sie  m.in w generalnym wykonastwie z zakresu telekomunikacji prowadzi obecnie rekrutacje na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • pełna obsługa kadrowa wyznaczonego obszaru biznesowego – od zatrudnienia, przez wszelkie zmiany kadrowe po rozwiązanie umowy,
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów, dbałość o kompletność akt osobowych i zgodność z obowiązującymi przepisami i procedurami wewnętrznymi,
  • naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych i sporządzanie listy płac,
  • sporządzanie deklaracji do ZUS, US, PFRON, sprawozdań do GUS,
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • przygotowywanie raportów i zestawień personalnych, na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac,
  • praktyczna znajomość programu Symfonia, Płatnik, aplikacji PFRON, GUS,
  • znajomość języka angielskiego – poziom B1/B2,
  • dobra znajomość programu MS Excel,
  • nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego.
Idealny kandydat:
  • ma doświadczenie w delegowaniu pracowników za granicę
  • ma doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców
  • cechuje się wysoką kulturą osobistą i zdolnościami interpersonalnymi
  • jest skrupulatny, samodzielny i odpowiedzialny
  • potrafi pracować w zróżnicowanym i dynamicznym środowisku
  • jest proaktywny, uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do nowych wyzwań :)

The spread of COVID-19 is affecting all of us. But as a global staffing company, NES would like to reassure our customers that we are fully operational across all our locations and are working closely with clients to ensure essential projects stay on track at this difficult time. For regular updates, please see our COVID-19 Support Hub.