Connecting

Starszy Projektant Branzy Budowlanej

Job Title: Starszy Projektant Branzy Budowlanej
Contract Type: Permanent
Location: Płock, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-03-16
Reference: 79416
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: March 16, 2018 15:34

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy inżynieryjnej specjalizującej się w projektowaniu oraz budowaniu instalacji dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego oraz przemysłu rafineryjnego poszukujemy osoby na stanowisko:
Starszy Projektant Branży Budowlanej - Koordynator z uprawnieniami i znajomością języka angielskiego.
Lokalizacja: Płock

Opis stanowiska:
  • Koordynowanie realizacji projektów,
  • Projektowanie fundamentów, konstrukcji żelbetowych i konstrukcji stalowych,
  • Doradztwo techniczne,
  • Analiza raportów, map, rysunków i dokumentacji geologicznej,
  • Kontakty z dostawcami oraz przedstawicielami klienta,
  • Współpraca z pozostałymi branżami inżynieryjnymi.
Wymagania:
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń -
    warunek konieczny,
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Projektanta w przemyśle rafineryjnym, petrochemicznym i/lub chemicznym,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy w programie AutoCAD, znajomość programu Autodesk Robot Structural Analysis Professional oraz standardów i norm projektowych w tym Eurokodów, mile widziane - 3D PDS.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (docelowo stanowisko z/cy Kierowka Działu),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.