Connecting

Wind Project Engineer (civil cost estimation / wind energy)

Job title: Wind Project Engineer (civil cost estimation / wind energy)
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa
Industry:
Solar ,
Salary: PLN7000 - PLN12000 per month
Reference: BH-131919
Contact Name: Mateusz Wargin
Phone Number: +48 506 043 331
Job Published: about 1 month ago

Dla naszego klienta, jednego z wiodących generalnych wykonawców dla energetyki odnawialnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Wind Project Engineer

Na tym stanowisku będziesz uczestniczyć w przygotowywaniu projektów wykonawczych i współtworzył plany kosztowe dla inwestycji wiatrowych i fotowoltaicznych w aspektach konstrukcyjno-budowlanych.

Zakres obowiązków:

- współtworzenie strategii kosztowych
- opiniowanie projektów w zakresie efektywności kosztowej
- reprezentowanie firmy przed inwestorami
- kontakt z podwykonawcami, dostawcami
- stałe badanie rynku

Idealny kandydat powinien:

- mieć wykształcenie wyższe, inżynieryjne, preferowani absolwenci budownictwa (lub pokrewnych kierunków)
- posługiwać się swobodnie językiem angielskim
- mieć co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży konstrukcyjnej
- mieć doświadczenie zdobyte przy inwestycjach wiatrowych lub fotowoltaicznych
- być osobą kreatywną oraz chętną do wnoszenia własnych pomysłów i uwag
- mieć uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (nie są wymagane, lecz będą dużym atutem)

Klient oferuje:

- stałe zatrudnienie na umowie o pracę
- pełne wsparcie w rozwoju (dążenie do zdobycia uprawnień, międzynarodowe szkolenia)
- otwartość na różne drogi rozwoju wewnątrz organizacji
- międzynarodowe środowisko pracy

NES Global Talent is proud to announce the strategic alignment between ourselves and the Fircroft Group to create NES Fircroft, one of the leading human capital solutions businesses for engineering and technical talent globally.